Hakkımızda

Merhaba – Ben Cem PALANDÖKENLER

1980 Adana doğumlu olan Cem Palandökenler, 1995-2000 yılları arasında Mersin’de aldığı eğitimle ilgili turizm sektöründe bulunarak 5 yıldızlı oteller ve 1. sınıf tatil köylerinde çalışmıştır.

Bu dönem içinde amatör olarak devam ettirdiği fotoğraf tutkusu bütün bir hayatını alacağı zevkle yapacağı işi haline geldi. Aynı zamanda bu dönem içinde hem yüksek öğrenimine devam ederek Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi hem de fotoğraf konusunda kendisini geliştirdi.

Profesyonel Deneyim

 

 

10 yılı aşkın süredir profesyonel anlamda yaptığı fotoğraf çekimleri süresince,

ADANA ALTIN KOZA FİLM FESTİVALİ, İSTANBUL POLAT RENAİSSANS, ANTALYA KEMER ALİNDA BEACH HOTEL, SEYHAN, SÜRMELİ, HİLTON, ATOSEV, PARK ZİRVE, ŞATO SEYHAN, BACARDİ, TUYAP FUARCILIK, PİNK-SON-MİDAS-AKTİF ORGANİZASYON, AQUALAND vb.

gibi işletmelerle çalışmış, ünlü mankenlerin ve sanatçıların bulunduğu 10 larca büyük firmaların açılışlarında ciddi görevler almış ve elit mekanların içinde bir çok tanınmış simalarında olduğu pek az fotoğrafçının tecrübe kazanacağı yüzlerce düğün organizasyonlarına imza atmıştır.
Bu özel anınızı bizimle paylaşma ayrıcalığı verdiğiniz için çok mutlu olacağız…

Kaliteli Hizmet İle En Özel Anlarınızda Yanınızdayız

Hayatımızın her anı özeldir. Ama o özel anları da fotoğraflar ile taçlandırmak gerekmektedir. Çoğumuz bir fotoğraf stüdyosuna adım atmışızdır. Bazen vesikalık fotoğraflar için bazen ise özel günlerde yapılan çekimler için tercih etmişizdir. Özellikle de düğünlerde ilk seçimimiz fotoğraflardır. Bu özel günü unutulmaz kılmak için çok gereklidir. Yani düğün denildiği zaman insanların aklında ilk sırada fotoğraf çekimi bulunmaktadır. Adana fotoğraf stüdyosu müşterilerine kaliteli bir hizmet imkânı sunmaktadır. İstediğiniz gibi çekimler yapılmaktadır. Yani ister iç mekânda isterseniz dış mekânda çekimler gerçekleştirilmektedir.

 Profesyonellik Çok Önemli:

           Adana fotoğraf stüdyosu ile en güzel anlarınızın çekimleri sağlanmaktadır. Bununla birlikte adana düğün fotoğrafçısı hizmeti de verilmektedir. Zaten adana düğün fotoğrafçısı çiftlerin vazgeçilmezidir. Sizin en güzel anlarınıza şahitlik etmek isteriz. Profesyonel ekibimizle hizmet etmekteyiz. Yılların da verdiği tecrübe ile adana düğün fotoğrafçısı ile sizi doğru bir şekilde yönlendirerek istediğiniz fotoğraflara sahip olmaktasınız.

Fotoğraf çekimi tam bir uzmanlık isteyen meslektir. Çünkü işinde iyi olan kendini çok iyi bir şekilde belli etmektedir. Fotoğraflar çıktığı zaman zaten kalitesinde de anlaşılmaktadır. Adana fotoğraf stüdyosu birçok özel ana ev sahipliği yapmıştır. Ama stüdyo dışında dış çekim pozları da yapılmaktadır.

İstediğiniz mekânı seçtikten sonra bize ulaşıp haber verebilirsiniz. Nerede isterseniz isteyin biz her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız. Dış çekim pozları ayrıca çiftlerin heyecanını da azaltmaktadır. Doğa ile iç içe muhteşem dış çekim pozları verilmesi sağlanmaktadır.

 Her An Özeldir:

Evlenen çiftlerin bir diğer önem verdiği düğün hikâyesi klipleridir. Sadece tek bir ana bağlı kalmak istemeyenler için düğün hikâyesi klibi de alternatifler arasında olmaktadır. Düğün hikâyesi ile yıllar sonra bile sanki o anı yaşıyormuş gibi bir his vermektedir. Gelin ve damat dışında bir de reklam yapmak isteyen insanlara da çok büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Bunlardan birisi tanıtım klibi çekimi yaptırmaktır. Tanıtım klibi ile ürünleri en iyi şekilde tanıtımı sağlanmaktadır. Zaten reklam yapmak çok önemlidir.

Milyonlarca insan internet üzerinden her şeye ulaşmaktadır. Tanıtım klibi sayesinde birçok insana ulaşılması sağlanmaktadır. En önemli koşul uzman ekiple çalışmaktır. Gelen misafirlerinizle adana düğün fotoğrafları paylaşmak istenmektedir. Bazen de misafirler adana düğün fotoğrafları yok mu diye sorarak görmek isteyebilir.adana  Düğün fotoğrafları düğünden sonra çok büyük istekle bakılmaktadır.

Fotoğrafçılıkta sanal tur çok önemli olmaktadır. 3 boyutlu sanal tur ile sanki o resmin içinde gibi bir his oluşturmaktadır. Resimlerin arka arkaya eklenmesi ya da birleştirilmesine sanal tur denilmektedir. Birçok insan bu resimlerle karşılaşmıştır ama isim olarak belki çok az kişi bilmektedir. Bazı iş sektörlerinde fotoğrafçılık çok önemli olmaktadır. Mesela bunların başında giyim sektörüdür. Kıyafet tanıtımlarında çok gerekli olmaktadır. Özel günleriniz için her zaman doğru tercihlerde bulunmak bizim işlerimizi kolaylaştırmaktadır.

Tüm hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Leave a comment